Ucieczka


W ubiegłym tygodniu doszło do pierwszej w historii ucieczki z Zakładu Karnego Clue Town. Były policjant Tom Marshall odsiadujący wyrok 25 lat pozbawienia wolności za zamordowanie żony, w nocy zniknął z celi.

Policja i Służba Więzienna są bezradne, a sprawa jest tym dziwniejsza, że dzień wcześniej skazańca odwiedził adwokat, przekazując mu informację o nowych dowodach przemawiających na jego korzyść.

Jak uciec nie zostawiając śladów i po co to robić w obliczu realnej szansy uniewinnienia? Liczymy, że pomożesz znaleźć odpowiedź na te pytania.

Czas trwania gry: 60 minut
Liczba graczy: 2-5
Cena: 99 zł

Weź zadanie

Burmistrz Brown


Przyjaciel Toma, a jednocześnie dziennikarz lokalnej gazety prosi Was o pomoc w ustaleniu związku Burmistrza z zabójstwem Susan Marshall.

Właśnie udaje się na wywiad z Brownem. Biuro burmistrza będzie puste przez 60 minut - tyle czasu macie na odkrycie prawdy nie zostawiając przy tym śladów.

Zdążycie?

Czas trwania gry: 60 minut
Liczba graczy: 2-5
Cena: 99 zł

Weź zadanie

Tajemniczy las


Czy jesteście już przygotowani na wędrowanie po leśnych ścieżkach w okolicach miasta The Clue Town? Przygoda nie kończy się na biwaku, nocy w namiocie, ognisku z kiełbaskami ani podziwianiu gwieździstego nieba. Co byś zrobił gdybyś nie mógł znaleźć odpowiedniego kierunku Twojej podróży? Zastanów się czy dałbyś radę podołać temu wyzwaniu... Jeśli tak- zapraszamy!

Czas trwania gry: 60 minut
Liczba graczy: 2-4
Cena: 99 zł

Weź zadanie